^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^^ Love Asia ^^

!NYA NYA NYA NYA NYA!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ScReW New Song!! XD

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Rika
Administratori
Administratori
Rika


Mesaje : 276
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 29

ScReW New Song!! XD Empty
MesajSubiect: ScReW New Song!! XD   ScReW New Song!! XD EmptyJoi Feb 17, 2011 3:28 am

Deci...dupa cum zice si titlul ScReW are o noua melodie care se numeste Deep Six.Pe langa melodie noua are si un look nou.Mie una mi se pare ca lui Jin nu prea ii sta bine cu saten.M-am obisnuit cu el blond.Se lanseaza tocmai pe 23 martie.Stay tuned! ScReW New Song!! XD 73811

Preview:
Sus In jos
Yoko

Yoko


Mesaje : 32
Data de inscriere : 13/11/2010
Localizare : Land of Joyness.

ScReW New Song!! XD Empty
MesajSubiect: Re: ScReW New Song!! XD   ScReW New Song!! XD EmptySam Mar 05, 2011 1:59 am

ScReW ScReW New Song!! XD 76132 ! E super melodia <3. Aaah, Kazuki la fel de smexy ramane =]] si Manabu la fel (o.o)". Ahem, sunt de acord cu tine.. si eu sunt obisnuita cu Jin cel blond :]] dar na, e bine venita orice schimbare (o.o) sunt sigura ca nu o sa tina pentru mult timp noul look pentru el XD !
Sus In jos
Rika
Administratori
Administratori
Rika


Mesaje : 276
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 29

ScReW New Song!! XD Empty
MesajSubiect: Re: ScReW New Song!! XD   ScReW New Song!! XD EmptyMier Mar 30, 2011 3:19 am

Dupa cum stiti ScReW au anuntat o noua melodie.Se pare ca in sfarist a aparut ScReW New Song!! XD 76132



Enjoy!! ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





ScReW New Song!! XD Empty
MesajSubiect: Re: ScReW New Song!! XD   ScReW New Song!! XD Empty

Sus In jos
 
ScReW New Song!! XD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^ Love Asia ^^ :: Muzica :: Stiri-
Mergi direct la: