^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^^ Love Asia ^^

!NYA NYA NYA NYA NYA!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ancafe??In Romania??

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Kllama

Kllama


Mesaje : 231
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 26

Ancafe??In Romania?? Empty
MesajSubiect: Ancafe??In Romania??   Ancafe??In Romania?? EmptyDum Mar 06, 2011 9:36 pm

kkk calmativa ca nui adevarat...cineva mi-a spus ca vor veni in decembrie 2011...dar sa nu credeti ca nu e posibil Ancafe??In Romania?? 259723 am...ei au luat o mica pauza si vor reveni...deci e posibil da nu anu asta=)))adik cine-s eu sa decid?=)) lol!
Sus In jos
https://j-rock-romania.forumgratuit.ro
Rika
Administratori
Administratori
Rika


Mesaje : 276
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 29

Ancafe??In Romania?? Empty
MesajSubiect: Re: Ancafe??In Romania??   Ancafe??In Romania?? EmptyLun Mar 07, 2011 3:48 am

LOL.As vrea eu sa fie adevarat dar nu cred mai deloc.Si stiti de ce?
1.An Cafe e in pauza (nu prea cred ca o sa revina asa de repede deoarece Miku e in alta trupa,si e sustinut de nu stiu ce casa de disuri,So....nu o sa revina prea curand.)
2.Romania? =]]...hai ca asta a fost buna.An Cafe daca (deci daca!) ar fi sa vina nu cred ca o sa tina concertul pentru 100 de oameni nu?...Trebuie cel putin 1000 si la noi nu prea sunt 1000 de fani.
Poate o sa fie revenirea la ei ca la X-Japan (peste 10 ani) cine stie?....
Sus In jos
Kllama

Kllama


Mesaje : 231
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 26

Ancafe??In Romania?? Empty
MesajSubiect: Re: Ancafe??In Romania??   Ancafe??In Romania?? EmptyMier Apr 06, 2011 2:03 am

ete na=)))dupa ce am aflat am cautat pe net si??nimic deci nu-i adevarat..
Sus In jos
https://j-rock-romania.forumgratuit.ro
Rika
Administratori
Administratori
Rika


Mesaje : 276
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 29

Ancafe??In Romania?? Empty
MesajSubiect: Re: Ancafe??In Romania??   Ancafe??In Romania?? EmptyJoi Apr 07, 2011 3:35 am

Ti-am zis ca nu e posibil.Ei deabia daca stiu de Romania,dar sa mai aiba si concert.E trupa mare,necesita bani dar in primul rand si fani.De unde ii scoatem? Aducem aia care asculta "Guta"? Ca Romania e plina de asa ceva...sa zicem ca suntem maxim 300...sau 500.Deabia vin trupe mici dar sa vina An Cafe sau..alte trupe? Poate daca o sa fie mai multi fani j-rock se va sustine si un concert cu o trupa mai mare...
Sus In jos
n.o.n.a.m.e
Moderatori
Moderatori



Mesaje : 99
Data de inscriere : 17/11/2010

Ancafe??In Romania?? Empty
MesajSubiect: Re: Ancafe??In Romania??   Ancafe??In Romania?? EmptySam Apr 09, 2011 2:06 am

.


Ultima editare efectuata de catre Yume in Vin Aug 12, 2011 3:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Rika
Administratori
Administratori
Rika


Mesaje : 276
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 29

Ancafe??In Romania?? Empty
MesajSubiect: Re: Ancafe??In Romania??   Ancafe??In Romania?? EmptySam Apr 09, 2011 5:46 am

Din cate am auzit/vazut eu sunt multe fane dintrastea "False" ca sa le zic asa..."Vaaai An Cafeee <3 Bou! Miku!..." etc. Ancafe??In Romania?? 338887 si toate numai o veselie si o culoare si etc si deja se dau destepte ca stiu TOTUL despre An Cafe...si Nyappy.Pe mine una ma dezgusta chestia asta.Da,recunosc.Prima mea trupa japoneza a fost chiar An Cafe dar nu am fost asa de obsedata ca altele sau sa fac atata caz pentru o trupa.Intradevar m-a cam socat pauza lor dar ce sa-i faci? Nu pot fi "nyappy" pana la 80 de ani.Am vazut pe multe forumuri cum unele "fane" erau asa de deprimate...si de suparate ca An Cafe au luat o pauza.Wake up!!!....nu e despartire definitiva.In fine...revenind la subiect.(Scuzati ca m-am cam abatut de la el) dar...An Cafe in Romania va fi un vis si va ramane asa...xD Speram ca alte trupe mai maricele sa poata veni. xD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ancafe??In Romania?? Empty
MesajSubiect: Re: Ancafe??In Romania??   Ancafe??In Romania?? Empty

Sus In jos
 
Ancafe??In Romania??
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^ Love Asia ^^ :: Muzica :: Concerte-
Mergi direct la: