^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^^ Love Asia ^^

!NYA NYA NYA NYA NYA!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prietenie

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Kllama

Kllama


Mesaje : 231
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 26

Prietenie Empty
MesajSubiect: Prietenie   Prietenie EmptySam Apr 09, 2011 6:03 pm

vreau sa va zic o poveste si sa-mi spuneti dak am procedat bine....
Anul trecut a venit o fata noua in clasa si mi-a devenit cea mai buna prietena....dupa vreo 3-4 luni baiatul cel mai popular din clasa s-a indragostit de ea...eu l-am ajutat sa stea cu ea desi prietena mea,Bianca, nu-l naccepta ..k asu reusit sa fie impreuna apoi a aparut in peisaj o ata pe nume Alexandra Sabau care mi-a mai furat o data o prietena si nimeni din clasa nu o suporta pt ca era lingusitoare si toti profi o favorizau pe cand era o scorpie....mi-a luat-o pe Bianca....apoi prietenul Biancai, Rares, s-a enervat pt ca Alexandra nu-i lasa singuri o clipa si nu putea sa faca ce vroia cu Bianca....pe cand eu intotdeauna ii lasam in pace si nu ma bagam in relatia lor...dupa un timp ajungem sa ma duc cu bianca prin scoala si Alexandra venea si se baga intre noi si imi spunea ca ele au ceva de dicutat si sa plc...k am suportat asta putin timp pana i-am facut la Alexandra un scadal..am facut un grup in potriva ei si l-am chemat si pe coleg meu de banca care m-a tredat pt ca-i placea de Alexandra....si Rares cu Alexandra s-au aliat in potriva mea iar Bianca statea si se uita la mn facandu-mi semne ca ia nu are ce sa faca.....a venit vara am mers in Bulgaria cu Rares si mai multi colegi de la dans...Alexandra si Bianca nu erau....dar partea buna era ca Alexandra nu mai era prietena Biancai...si ghiciti?Rares a inselat-o pe Bianca cu o copila de care acum isi batejoc=))))...Bianca a suferit groaznic....si s-au despartit dupa o relatie de 7 luni.... Prietenie 199135 ..............trece timpul si cu inceperea acestui an scolar eu si Bianca ne alegem o zi in care sa sarbatorim prietenia noastra aceea fiind 19 septembrie(pun pariu ca ea nu mai tine minte)...iar in ultimul timp Alexandra asta se baga mereu intre mn si Bianca si ghiciti ce?sapt astta i-am zis la Bianca cand era si Alexandra de fata....."Bibi..sint foarte suparata pt ca stai toata ziua cu proasta de Sabau si pe mn nu ma bagi in seama" si Bianca a spus"si ce-mi pasa?" la care eu Prietenie 558433 ....iar ieri m-am imbracat pt un spectacol si aratam cam copilaroasa si m-am dus la o prietena de a mea care se plimba cu Bianca si am intrebat-o .."cum arat?" si am vazut ca si Bianca a vrut sa zica ceva si i-am zis ca "Tu taci!Nu astept sfaturi de la tn doar de la prieteni!" si ea s-a uitat la mn rusinata....apoi intr-o pauza eram pe un alt coridor la niste fete din a 10-a si era si Bianca si Alexandra acolo pt ca se ducea acolo in fiecare pauza pt unu baiat din a 10-a de care sunt sigura ca-i place la Alexandra..si m-am uitat o clipa la Alexandra urat si atunci ea a luat-o pe bianca in brate si s-o uitat la superior la mn..Bianca nu o vazut toate astea...mai tarziua stateam si ne pregateam pt spectacol doar eu si inca 2 colege si vine Alexandra si zice ca "Hai..repede ca incepe spectacolu!" de parca ea era inhspectacol sa ce drept avea sa vina sa tipe la noi....cand urcam scarile eram doar eu si Alexandra si imi tot spunea ceva acolo ca nush ce ca dc nu ne-am grabit..desi eram gata da le asteptasem pe colegele mele si la un moment dat i-am zis :"taci odata!Tu nu-mi zici mie nimik n-ai dretu pt ca u esti o lingusitoare si ......O Hoatza!" la care ea "Bine Kllama! Prietenie 338887 "(ironic)...acum ca ma trezesc si intru pe facebook vad:

Prietenie Unledbibi



Ultima editare efectuata de catre Kllama in Sam Apr 09, 2011 6:08 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://j-rock-romania.forumgratuit.ro
Kllama

Kllama


Mesaje : 231
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 26

Prietenie Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie   Prietenie EmptySam Apr 09, 2011 6:05 pm

Va rog cititi=))))ca nu-i chiar asa lung=)))
Sus In jos
https://j-rock-romania.forumgratuit.ro
Rika
Administratori
Administratori
Rika


Mesaje : 276
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 29

Prietenie Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie   Prietenie EmptyMier Apr 13, 2011 2:43 am

Pai...dupa cate ai explicat tu Bianca nu prea iti este prietena adevarata cum s-ar zice.Joaca pe 2 fronturi si vad ca are 2 fete.Cel mai bine si sfatul meu ar fi sa nu o mai bagi in seama si pe Alexandra la fel.Odata si odat o sa se sature Alexandra sa se mai bage si alte chestii.Cea mai cruda pedeapsa este ignorarea.Cel mai bine ar fi sa-ti faci alti prieteni...care sa ai incredere in ei.Si acum pun pariu daca ii zici ceva lui Biana se duce repede la Alexandra sa-i zica.Daca Bianca tine intradevar la tine ca o prietena adevarata crede-ma ca ea o sa vina si o sa-si ceara scuze eventual.Tot ce pot sa zic e sa-ti vezi de viata ta...si sa le lasi ca au prea multe aere in cap mai ales Alexandra. ^____^
Sus In jos
rRosemaRy
Moderatori
Moderatori
rRosemaRy


Mesaje : 111
Data de inscriere : 11/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Habeni/Dambovita

Prietenie Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie   Prietenie EmptySam Apr 16, 2011 5:08 pm

sunt total de acord cu Rika...
Bianca nu este o persoana demna de prietenia ta.. si crede-ma ca o sa iti fie mai bine fara ea;)
doar ai incredere in tine;)
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Kllama

Kllama


Mesaje : 231
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 26

Prietenie Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie   Prietenie EmptyJoi Apr 21, 2011 6:48 pm

sti la inceput am fost un an bun prietene si nu ne-am certat niciodata!dar a aparut alexandra si s-a bagat si apropo acum din cauza ceea ce mi-a facut Bianca ca m-a tradat si alexandra care mi-a furat prietena toata clasa ii in potriva olor si sincer eu n-am facut nimik pt ca eu am lipsit in ultima sapt....si bianca isi da aere ca cn ii ea etc=))si rares fostu ei prieten acum o batjocoreste de numa...O MERITA!
Sus In jos
https://j-rock-romania.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Prietenie Empty
MesajSubiect: Re: Prietenie   Prietenie Empty

Sus In jos
 
Prietenie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^ Love Asia ^^ :: Despre noi :: Free Chat-
Mergi direct la: