^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^^ Love Asia ^^

!NYA NYA NYA NYA NYA!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Pika

Pika


Mesaje : 53
Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Stanga , dreapta , sus , jos da` cauta`ma

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptySam Apr 30, 2011 4:32 am

Hei , m`am gandit ca multe avem probleme de adolescenta,gen:baietii,parintii,scoala,etc. Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta 259723
Si am zis hai sa ne scriem problemele si sa primim ajutor...nu? Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta 73811
Daca nu vi se pare interesant,sau inadecvat pentru forum,nu ma supar daca`l stergeti.
Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta 199135
Sus In jos
n.o.n.a.m.e
Moderatori
Moderatori



Mesaje : 99
Data de inscriere : 17/11/2010

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyLun Mai 02, 2011 5:59 pm

.


Ultima editare efectuata de catre Yume in Vin Aug 12, 2011 3:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Pika

Pika


Mesaje : 53
Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Stanga , dreapta , sus , jos da` cauta`ma

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyLun Mai 02, 2011 8:48 pm

:)) poi .... lenea o are toata lumea (cel putin eu,am lenea sa le raspund unor profi :)) iar altora le comentez la greu)
Deci dupa parerea mea ar trebuii sa ai incredere in tine,asculti j-rock ai o parte a ta in care cred ca esti foarte activa si vorbareata.Vezi si tu ce se discuta in grupu tau,prin clasa si bagate in convorbirile lor.Sau sa spunem ca incepi sa colinzi scoala ca sa ceri un creion.Daca iti da cineva,dupa in pauza i`l inapoiez.Si tot asa cu diferite lucruri pe langa aceea persoana si iti faci mai multi prieteni.Eu asa am facut si stiu toata scoala,iar ei pe mine.Ai incredere in tine,spune tot ce`ti vine`n cap,chiar daca mai tarziu renunti macar sti ca ai spuns`o.Si bagata`n seama 100% esti,habar n`ai cate persoane vor sa stea in preajma ta....numai ca nu`ti arata.Sa vedem ce o sa spuna si restu membrilor.Asta a fost ideea mea.
Ai incredere in tine si totu va merge bine!!! Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta 48690
Sus In jos
rRosemaRy
Moderatori
Moderatori
rRosemaRy


Mesaje : 111
Data de inscriere : 11/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Habeni/Dambovita

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyLun Mai 02, 2011 11:27 pm

opinia mea nu este foarte diferita de cea a Pikai...
Oricine are probleme cu lenea(eu-cel mai bun exemplu),dar nu trebuie sa iti fie sila sa le raspunzi.Si eu mai am probleme din astea,insa raspund.Ce ma costa 2-3 cuvinte?
Trebuie sa fii mai vorbareata si totul se rezolva de la sine;)
eu cand eram mica eram foarte rusinoasa:)) si cand spuneam ceva,ma inroseam in obraji:)) si acum se mai intampla,insa mai rar.De obicei ma inrosesc cand vorbesc cu Batman(profu` de isto:)))pentru ca el are obiceiul sa ma intrebe tot felul de lucruri:))
so...keep trying:Dfighting!:D
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
n.o.n.a.m.e
Moderatori
Moderatori



Mesaje : 99
Data de inscriere : 17/11/2010

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyMar Mai 03, 2011 1:21 am

.


Ultima editare efectuata de catre Yume in Vin Aug 12, 2011 3:01 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Rika
Administratori
Administratori
Rika


Mesaje : 276
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 29

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptySam Mai 07, 2011 5:01 pm

Topicul chiar nu am de ce sa-l sterg,pentru ca din punctul meu de vedere este unul chiar foarte interesant! ^____^
Sus In jos
rRosemaRy
Moderatori
Moderatori
rRosemaRy


Mesaje : 111
Data de inscriere : 11/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Habeni/Dambovita

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyDum Mai 15, 2011 2:32 am

Am aparut eu:( Cu o noua problema legata de prietenia BFF care defapt e doar BF for now...
Colega mea de banca din clasa a6a,Criss.Ne intelegeam foarte bine amandoua,aveam secrete.Ne ajutam mereu.La lucrari ii dadeam sa copieze(mai ales la mate),iar cand era vreo materie la care nu invatam,copiam eu de la ea.(ea intotdeauna copiaza,nu prea invata,..foarte rar.)Ne intelegeam super bine...
Nici macar nu stiu cand s-a produs schimbarea:(Pur si simplu,Criss nu prea mai sta cu mine...sta mai mult cu Alle(o alta colega).
De obicei,mergeam amandoua la magazin,iar acum se duce doar cu Alle si pe mine nici nu ma intreaba,:(
Alta faza ar fi vineri.Fetele(cele care chiar tin la mn) ne-au propus sa mergem in parc.Ea nu a vrut,a spus ca sta in casa si invata pentru pregatire.Am lasat-o in pace.Insa astazi,Alle m-a bagat in seama pe mess.
Alle: cf?
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: bn
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: uh cf
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: ?
Alle: bn
Alle: auzi sti cv d criss?
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: nu
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: nu am mai vb cu ea
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: dc?
Alle: k vb vineri sa vina sa ma ia maine p l vale
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: aha
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: nu am vb cu ea
Alle: aha
Alle: bn fata
Alle: ms
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: npc
Alle: mai vb dak e maine
Alle: pa pa
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: ok
«╝♥↔double R↔ Rinnie↔♥╚»: pa'
Mda,nici mie nu imi vine sa cred.:( Ma simt asa de prost in legatura cu asta:(
Ce ar trebui sa fac?Please,help me:o3
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Pika

Pika


Mesaje : 53
Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Stanga , dreapta , sus , jos da` cauta`ma

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyLun Mai 16, 2011 2:42 am

Am aparut si eu .... din pacate
Deci ... imi place de un tip de maxim 6 ani =]] adika mi`au mai placut si altii in acest timp da` de cate ori il vad imi revin sentimentele si chestii :( [am fost cu el o luna,credeam ca o sa fim mai mult impreuna tinand cont de ce simteam]
Am facut revelionu impreuna cu inca 2 prieteni si ca de fiecare data cand ne vedem trebuie sa ne tinem in brate,sa ne pupam si sa ne mangaiem pe fata si chestii.De ceva zile tot ma bate la cap cu : iubita mea,frumoasa mea chestii.Aseara iara am vorbit cu el si i`am zis ca ce vrajeli bune are si de aici a inceput discutia (cearta) ca daca ma iubea cu adev. imi demonstra pana acuma,ca niciodata nu mi-a aratat chestia asta si i-am zis a 3-a ora ca nu cred in vorbe doar in fapte.I-am zis totu celei mai bune prietene ea imi spune k are vrajeala de fiecare data cand vorbim.Iar el aseara mi-a zis "inca stiu ca k iubesti da` nu vrei sa`mi spui,uite eu iti spun" aici prietena mea a zis k e vrajeala.si inca o faza care ma facut sa`mi para rau eu i`am zis ca fazele cu pupatu si chestii sunt de trecut iar el mi`a zis "adica nu sa schimbat nimica 1 an si se schimba in 5 luni"iar asta ma pus pe ganduri.Prietena mea spune non-stop ca are vrajeli.dar il cunosc si stiu cand face cand se enerveaza.dar problema este ca mi`a zis : tu esti amanta mea :x (ii spusesem eu ca umbla dupa crr la toate pitzipoancele).Si mi`a jurat ca dupa ce termina cu examenele vine special la mine ca sa mergem pe malu marii.Dar nu cred,o sa uite,acuma vine vara si o sa vina ziua lui iar eu iara nu`s invitata.Si el spune ca ma iubeste.
Voi ce credeti? Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta 73811 Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta 254315
Sus In jos
Pika

Pika


Mesaje : 53
Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Stanga , dreapta , sus , jos da` cauta`ma

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyLun Mai 16, 2011 2:49 am

rRosemaRy o sa`ti spun Rose :D
Deci Rose si eu am mai trecut prin asta,sincera sa fiu stiu ca este greu,foarte greu ca prietena ta sa te ignore.In primu rand intreab`o de ce sa indepartat de tine,de ce sta cu cealalalta fata.Si tu incearca sa te ti tare sa nu pari infranta in fata ei.Nu-i arata.Da` macar intreab`o de ce`ti face una ca asta dupa atata timp.

Sus In jos
rRosemaRy
Moderatori
Moderatori
rRosemaRy


Mesaje : 111
Data de inscriere : 11/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Habeni/Dambovita

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyLun Mai 16, 2011 2:07 pm

ms muuult pika:*:*o sa fac asa cum m-ai sfatuit:*
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
rRosemaRy
Moderatori
Moderatori
rRosemaRy


Mesaje : 111
Data de inscriere : 11/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Habeni/Dambovita

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyLun Mai 16, 2011 2:10 pm

si in legatura cu problema ta...tipu` e clasa a8a?
Nu stiu cum o sa iei asta,insa eu sunt de acord cu prietena ta.Nu se merita sa suferi pentru un nimic...S-au dus baietii care vroiau sa respecte o fata.Acum rar se intampla asta...E mai usor pentru ei sa faca o fata sa creada ca o place,iar pentru noi fetele,asta e cel mai greu.
Am patit si eu asta(inca o mai patesc cu acelas baiat).Crede-ma,daca ii pasa cu adevarat de tine,o sa te invite la ziua lui;) ca se presupune ca nu poate implinii 15 ani fara tn(15 ani face nu?)
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Pika

Pika


Mesaje : 53
Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Stanga , dreapta , sus , jos da` cauta`ma

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyMar Mai 17, 2011 2:48 am

da 15 face .... (deci baiatului de care`mi place o sa`i spun Q)da` gata azi s-a rezolvat tot.am aflat ca are prietena.mi-a zis un tip care ma place prin msj azi fix asa : poi hai sa`ti zic cum sta treaba ... tu il placi iar el vrea sa fie cu tine....[i`am zis lui Q mai demult sa se ia de tipu ala ca nu vreau sa am mustrari de constiinta si mi`a zis ca sa rezolvat problema si ca i`a spus ca sunt a lui [a lui Q] si mi-a zis : da....si....sti ca are prietena nu ? ... deci aici am fost facuta praf.....dar numai ..... cu Q chiar numai am ce discuta
Sus In jos
rRosemaRy
Moderatori
Moderatori
rRosemaRy


Mesaje : 111
Data de inscriere : 11/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Habeni/Dambovita

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyMier Mai 18, 2011 4:34 am

da...
cum ti-am mai spus: nu merita;)
stai linistita,or sa vina altii;)
ma bucur ca ai luat decizia cea mai potrivita:D
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Pika

Pika


Mesaje : 53
Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Stanga , dreapta , sus , jos da` cauta`ma

Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta EmptyJoi Mai 19, 2011 3:23 am

Asta este ... =]]]]
Sunt nepasatoare :))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty
MesajSubiect: Re: Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta   Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta Empty

Sus In jos
 
Ai o problema , poti sa ne`o spui si te vom ajuta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^ Love Asia ^^ :: Despre noi :: Free Chat-
Mergi direct la: