^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^^ Love Asia ^^

!NYA NYA NYA NYA NYA!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bwahaha ! Irmaa's here . xD

In jos 
AutorMesaj
Kumiko Loves Bou-kun <3

Kumiko Loves Bou-kun <3


Mesaje : 3
Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 24
Localizare : Pe planeta Bou-kun <3

Bwahaha ! Irmaa's here . xD Empty
MesajSubiect: Bwahaha ! Irmaa's here . xD   Bwahaha ! Irmaa's here . xD EmptyMar Sept 06, 2011 2:41 am

Heii ! Azi am dat si eu de voi . Sper ca nu e problema. Bwahaha ! Irmaa's here . xD 199135 So : ma numesc Irma , am 12 ani , sunt din Dej [un orasel naspa din judetul Cluj , mde Bwahaha ! Irmaa's here . xD 826372 ] si ador j-rock-ul Bwahaha ! Irmaa's here . xD 76132 Trupa mea preferata de j-rock e An Cafe , ii ador ! Bwahaha ! Irmaa's here . xD 76132 Bwahaha ! Irmaa's here . xD 76132 Sunt foarte kawaii toti ... Mai ales Bou-kun , my love Bwahaha ! Irmaa's here . xD 48690 In rest ascult si The GazettE , Versailles , SuG , Screw , Girugamesh , Miyavi , Luna Sea , X-Japan , Gackt , etc ... Bwahaha ! Irmaa's here . xD 73811 Scuze , but n-am chef sa insir toate trupele Bwahaha ! Irmaa's here . xD 207648 So , ador si animeurile , in special Naruto , Nana si Romeo x Juliet Bwahaha ! Irmaa's here . xD 76132 Mai demult ma uitam si la Kyoro Chan si Kilari , but acum nu mai da Bwahaha ! Irmaa's here . xD 371146 Animax stupid Bwahaha ! Irmaa's here . xD 371146 Deci , mai sunt si fana heavy metal , si ador trupa Slipknot Bwahaha ! Irmaa's here . xD 578601 Si il urasc pe Justin Bieber ! Bwahaha ! Irmaa's here . xD 826372 Hobbyuri : sk8 , snowboarding , cantatul la chitara si statul la pc. Lucruri care nu-mi plac : scoala , JB , testele , tezele ... fraierii , etc Bwahaha ! Irmaa's here . xD 73811 Apei daca mai aveti intrebari puteti sa ma intrebati ... Desi nu-mi place cand cineva imi da interviu Bwahaha ! Irmaa's here . xD 254315 Dar na ! Puteti sa ma intrebati orice ! Bye Nyappy ! Bwahaha ! Irmaa's here . xD 76132

Sus In jos
https://www.facebook.com/Ador.Jrockul.La.Macsimm.12
 
Bwahaha ! Irmaa's here . xD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^ Love Asia ^^ :: Despre noi :: Welcome-
Mergi direct la: