^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^^ Love Asia ^^

!NYA NYA NYA NYA NYA!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ohayou! chiar daca e seara :D

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ema
Moderatori
Moderatori
Ema


Mesaje : 127
Data de inscriere : 06/11/2010
Varsta : 26
Localizare : Brasov

Ohayou! chiar daca e seara :D Empty
MesajSubiect: Ohayou! chiar daca e seara :D   Ohayou! chiar daca e seara :D EmptySam Noi 06, 2010 3:52 am

Ohayou! Ma numesc Ema, dar imi puteti zice si Emu, Emutza sau Emooletz ❤ Am 13 ani si sunt din Brasov...
Hmm.. :scratch: am 1,65m inaltime, 45kg, sunt f slaba :o , am parul saten, pana la umeri sau un pic mai scurt, ochii maaari :shock: caprui spre negri...
Unii imi zic "toci" :study: sau "extraterestra" 👽 dar nu ii bag in seama ;)
Adoor aproape tot ce tine de Japonia ❤ [nu credeam ca mai foloseste cineva expresia asta cu "tot ce tine de Japonia :D ]
Imi plac si dramele coreene..nu suport chinezii :!: desi respect cultura lor :P
Imi mai place: sa zic "Ohayou!" seara :lol: , Egiptul Antic :farao: , paranormalul 👽 :twisted: ,sa citesc carti Sf, Fantasy :study: , biologia, natura, Soarele ☀ , sa fac bratari din noduri, cercei din fimo, sa desenez, sa cant, sa iau numai note de 10 :idea: , sa ma uit la Fenomene Stranii :affraid: etc...
Nu imi place: profa de romana, profa de geogra, manelele, fitzoasele, minciuna, barfitul, poluarea :lol: etc...
cam atat..
Oyasumi nasai! :sleep:
Sus In jos
Kllama

Kllama


Mesaje : 231
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 26

Ohayou! chiar daca e seara :D Empty
MesajSubiect: Re: Ohayou! chiar daca e seara :D   Ohayou! chiar daca e seara :D EmptySam Noi 06, 2010 4:00 am

bine ai venit :P

iui nici eu nu suport chinezii da nush dc =))
Sus In jos
https://j-rock-romania.forumgratuit.ro
rRosemaRy
Moderatori
Moderatori
rRosemaRy


Mesaje : 111
Data de inscriere : 11/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Habeni/Dambovita

Ohayou! chiar daca e seara :D Empty
MesajSubiect: Re: Ohayou! chiar daca e seara :D   Ohayou! chiar daca e seara :D EmptyVin Noi 12, 2010 2:24 am

eu stiu de ce nu suport chinezi:))
pentru ca mie mi se mai spune "chinezoaica" desi mie imi place doar Coreea si Japonia:)) eh...asta e...minti neevoluate:))
app:X
si mie imi place Fenomene stranii:X:X
le ador:X
si o mai fac si pe soramea sa se sperie:)) :twisted: :pale:
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Continut sponsorizat





Ohayou! chiar daca e seara :D Empty
MesajSubiect: Re: Ohayou! chiar daca e seara :D   Ohayou! chiar daca e seara :D Empty

Sus In jos
 
Ohayou! chiar daca e seara :D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^ Love Asia ^^ :: Despre noi :: Welcome-
Mergi direct la: