^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^^ Love Asia ^^

!NYA NYA NYA NYA NYA!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despartirea

In jos 
+4
Mayu-chan
Tokyo-Juliet
Rika
Kllama
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Rika
Administratori
Administratori
Rika


Mesaje : 276
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 29

Despartirea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despartirea   Despartirea - Pagina 2 EmptyMar Noi 09, 2010 3:31 am

Asta a fost sa fie. Ce a fost a fost....e trecut si nu putem sa-l mai aducem inapoi pe Jasmine You inapoi.
Sus In jos
Ema
Moderatori
Moderatori
Ema


Mesaje : 127
Data de inscriere : 06/11/2010
Varsta : 26
Localizare : Brasov

Despartirea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despartirea   Despartirea - Pagina 2 EmptyMar Noi 09, 2010 3:33 am

woow..si eu tot cu ajutorul lor am descoperit j-rock'ul ❤ ..mai exact m-am indragostit de bou :roll: :D si de stilul oshare kei ❤
Sus In jos
Kllama

Kllama


Mesaje : 231
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 26

Despartirea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despartirea   Despartirea - Pagina 2 EmptyMar Noi 09, 2010 3:44 am

Ema a scris:
Kllama a scris:
chiar tot nu am aflat ce a patit fata aia de la Versailles...:| ca numa barfe am gasit pe net...

:lol: :lol: ce dreq? dc fac oamenii asemenea confuzii? ce, bou ai crezut ce e fata? [k eu da la prima vedere :roll: :( ] :lol: bunica zice ca toti japonezii seamana cu fetele..dupa cata educatie i-am facut eu ei.. :evil: :evil:

infine..chiar imi pare rau de EL.. Despartirea - Pagina 2 371146


=))) eu eram super-confuza sa ma indragostesc de Miku sau nu....e fata sau baiat ce dreaq=)))mai avea si cercei in reportaju ala=))) apoi l-am auzit cantand si am ramas...=P~ ce dragut ee=)))
Sus In jos
https://j-rock-romania.forumgratuit.ro
Rika
Administratori
Administratori
Rika


Mesaje : 276
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 29

Despartirea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despartirea   Despartirea - Pagina 2 EmptyMar Noi 09, 2010 4:12 am

Eu prima data eram in LOVE dupa Miku apoi mi-a trecut faza cu el si acu ma axez numai pe Kanon.
Sus In jos
Kllama

Kllama


Mesaje : 231
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 26

Despartirea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despartirea   Despartirea - Pagina 2 EmptyMar Noi 09, 2010 4:25 am

eu ma acsex pe baietii pe care ii pot vedea in realitate.....si cu care pot vb e naspa sa salivezi dupa o vedeta....>.>"
Sus In jos
https://j-rock-romania.forumgratuit.ro
n.o.n.a.m.e
Moderatori
Moderatori



Mesaje : 99
Data de inscriere : 17/11/2010

Despartirea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despartirea   Despartirea - Pagina 2 EmptyMier Noi 17, 2010 4:42 am

.


Ultima editare efectuata de catre Yume in Vin Aug 12, 2011 3:09 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Kllama

Kllama


Mesaje : 231
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 26

Despartirea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despartirea   Despartirea - Pagina 2 EmptyJoi Noi 18, 2010 10:19 pm

stiu

si nu-mi place noul look a lui miku e atat de ne-Nyappy...e sumbru romanitic cumva ca in vid-ul Aroma 8-|
Sus In jos
https://j-rock-romania.forumgratuit.ro
Kumiko Loves Bou-kun <3

Kumiko Loves Bou-kun <3


Mesaje : 3
Data de inscriere : 06/09/2011
Varsta : 24
Localizare : Pe planeta Bou-kun <3

Despartirea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despartirea   Despartirea - Pagina 2 EmptyMar Sept 06, 2011 2:54 am

Mah , deci : 1 . An Cafe NU s-au despartit ca au luat doar o pauza pe termen neidentificat ! 2. Au confirmat ca se vor reuni , dar nu le-au zis fanilor cand ! 3 . Fiecare din ei lucreaza momentan la alte proiecte , Miku e vocalist la Lc5 [Nu sunt preferatii mei dar imi place piesa "Loveless" ] , Kanon e in duo-ul KanonxKanon [ Impreuna cu Kanon Wakeshima . Nici ei nu sunt preferatii mei , dar imi place piesa "Calendula Requiem" ] , Teruki e noul baterist in trupa DOG [Nu am auzit inca piese de la ei , dar sunt sigura ca canta bine xD ] , Takuya e actualul chitarist la o alta trupa , dar nu imi amintesc numele trupei ... Despartirea - Pagina 2 371146 Si de Yuuki nu stiu nimic , dar nici nu-mi prea pasa ! Si de Bou ... Pai cu totii stim ca el a parasit formatia Despartirea - Pagina 2 371146 Pacat de el , ca era preferatul meu , il ador Despartirea - Pagina 2 76132 Si in plus e un chitarist mult mai bun decat Takuya ... Adica cand era el in trupa atunci erau cu rock-ul , mai putin cu pop ... Dar de cand a intrat Takuya in trupa impreuna cu clown-ul de Yuuki astia au mers mai mult pe pop ! Dar mie tot imi place muzica lor , dar suna mai bine cand erau cu Bou ! Dar asta este realitatea cea cruda , so ... Sper sa revina Bou !
Atata am vrut sa zic . Sper ca v-am lamurit si nu mai credeti in prostii si in barfe de 2 bani , cum ar fi "Nu o sa se mai reinpace" sau cocalarii de genul
Sus In jos
https://www.facebook.com/Ador.Jrockul.La.Macsimm.12
Riku

Riku


Mesaje : 21
Data de inscriere : 04/01/2012
Varsta : 23
Localizare : Curtea de Arges

Despartirea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despartirea   Despartirea - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 5:24 pm

Mie una sa revenit din nou pe scena
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despartirea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despartirea   Despartirea - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Despartirea
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^ Love Asia ^^ :: Muzica :: Ancafe-
Mergi direct la: