^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
^^ Love Asia ^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^^ Love Asia ^^

!NYA NYA NYA NYA NYA!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hello!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alexix




Mesaje : 3
Data de inscriere : 29/08/2010

Hello! Empty
MesajSubiect: Hello!   Hello! EmptyDum Aug 29, 2010 4:08 am

Deci nustiu daca o sa se faca special pentru fiecare user cate un "subiect" nou, dar eu ma prezint, pana nu uit :lol:
Sunt Alexix. Am 16, 17 fara 2 luni yay :lol:
Ochi caprui, par saten, foarte bronzata in prezent :lol:
Nu'mi place nasul meu lol!
Uhm sunt inalta, si asta ma deranjeaza, vreau sa fiu mignona.
Imi plaaace albul. Bine si negru. Imi plac si movul, rosu, albastru.. Dar in principiu merg pe nonculori :lol: Imi plac morcovii, sunt honey addicted. Sunt anime addicted si music addicted.
Imi plac jucariile. Imi plac papusile. mi place sa desenez, detest sa cant. Pe viitor planuiesc sa'mi repar clasica, sa iau lectii de chitara si abia apoi sa pot folosi electrica.. E plina de praf.. Cutia, ca totusi am oarece respect fata de chitara :lol:
Cand sunt hiperenergica ma comport.. hiperenergic. De obicei vorbesc mult i rad si mai mult. Rad mereu. MEREU. Indiferent de situatie :lol:
Imi plac filmele. Japoneze, coreene si tailandeze. Asa zisele "drame" (niste telenovele mult mai misto :lol: ). Am urmarit o duzina de de'asteape mysoju.com. Stiu ca n'am probabil voie sa fac reclama ... Eh eh ^_^
Ist poreclita Barbie. Nustiu de ce. Sincer.
Da , imi plac papusile... Da, cand ma "aranjez" arat mai.. doll-like. Eh. In general port haine largi. Xxl, pe bune :lol: . Pentru ca ma simt "in largul meu" Sau in largul hainelor :lol:
si'am si hi5 si myspace si facebook si twitter si cine mai stie pe unde is inregistrata si nu tin minte. Pentru ca nu tin minte in general. Chiar uit repede.
Am breton pe care, mai nou, il prind. Wow. :lol: Asta da, stiu ca va interesa lol! Am fost tunsa destul de scurt... Cum sunt acuma? Il am putin mai lung de umeri. Stiu ca nu m'am exprimat bine, nu are sens, dar.. Ideea e ca e lung fata de inainte.
Vorbesc mult, stiu.
Gataaa ma opresc :lol:
Sus In jos
Kllama

Kllama


Mesaje : 231
Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 26

Hello! Empty
MesajSubiect: Re: Hello!   Hello! EmptyDum Aug 29, 2010 4:39 am

bun venit printre noi
Sus In jos
https://j-rock-romania.forumgratuit.ro
 
Hello!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^ Love Asia ^^ :: Despre noi :: Welcome-
Mergi direct la: